Що таке Uber?

Image alt

Убер це... 

Це програма для мобільного телефону, що використовується як для пошуку таксі поруч, так і для підвезення людей за гроші. Створений сервіс Убер був в США міжнародною компанією, яка донині розширює свою географію і вже охоплює більше чотирьох сотень міст усього світу. Uber можна назвати соціальною мережею, адже він з'єднує водіїв і пасажирів, які знаходяться поруч. Кожен клієнт може подивитися профіль водія і залишити про нього відгук, в свою чергу водій може бути впевнений, що клієнтами будуть тільки порядні люди і оплата буде отримана навіть у разі відмови від поїздки.

Як працює Uber?

Убер - це в більшій частині мобільний додаток, який з'єднує пасажира з розташованими поруч водіями-партнерами Uber. Для використання сервісу пасажиру достатньо просто завантажити програму собі на телефон і викликати автомобіль. Координати як пасажира, так і партнера визначаються автоматично і вказуються на карті. Всю вартість поїздки програма розраховує автоматично і клієнт одразу знає, скільки це буде йому коштувати. Гроші спишуться сервісом UBER з картки клієнта після завершення подорожі.

 

Image alt

Image alt

Якщо ви - водій!

Якщо Ви володієте автомобілем преміум або комфорт-класу, Ваш вік від 19 років і Ваш стаж більше 1-го року за кермом - Ви можете стати водієм Uber! Як тільки всі Ваші документи перевірять і впевняться, що ви відповідаєте всім вимогам, з Вами буде підписано партнерську угоду і Ви зможете працювати в системі сервісу убер.

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7