Uber у Львові чекає на тебе! 

Для того, щоб заробляти гарні гроші і при цьому мати повну свободу дій не потрібно грабувати банк і тікати з країни, досить просто підключитися до сервісу Убер у Львові, і стати професійним драйвером!

Убер Партнер у Львові зареєструє вас в Uber, забезпечить знижками на паливо, підкаже як заробляти більше! Інноваційний сервіс дає можливість кожному автовласнику взяти все в свої руки, не залежати від часу і обставин, отримувати великі грошові бонуси і гідну зарплату, вийти на якісно новий рівень життя. Uber Partner у Львові реєструє водіїв за адресою вул. Б. Хмельницького 176, БЦ Лемберг, 2 поверх, офіс 206. 


Вимоги до автомобіля для роботи в Убер

Пасажирський легковий автомобіль в хорошому стані без пошкоджень, з наявністю ременів безпеки для вас і 4 пассажіров. Також вам необхідно мати смартфорн з доступом в інтернет, щоб завантажити мобільний додаток за допомогою якого ви будете отримувати заявки на поїздки. Необхідні документи

Вам знадобляться тільки водійське посвідчення, техпаспорт і автоцивілка (страховка). Знайомство з додатком

Після реєстрації в офісі виділіть кілька хвилин, щоб команда Uber Partner ознайомила вас з функціями програми і правилами платформи.
Топ 10 фактів, які ви можете не знати про наших драйвери сервісу Uber в Україні:

 1. 87% водіїв заявили, що головна причина, по якій вони їздять за допомогою платформи Uber - можливість бути самому собі босом і встановлювати власний графік.
 2. 85% водіїв заявили, що однією з основних причин для роботи з Uber був більш гнучкий графік роботи і баланс їх роботи з життям і сім'єю.
 3. 73% водіїв кажуть, що вони віддадуть перевагу в роботі там, де вони обирають свій власний графік і є самі для себе начальством, ніж щоденну роботу строго наприклад з 9 до 18.
 4. 65% водіїв змінили кількість своїх робочих годин на тиждень більш ніж на 25% в зручну їм сторону.
 5. 9% водіїв Убер в Україні, в середньому, працюють менше 10 годин на тиждень, і отримують хороший додатковий дохід в місяць. 
 6. 10% водіїв мають повний або неповний робочий день крім роботи з сервісом Uber.
 7. 1 з 10 драйверів Убер в Україні використовують Uber для отримання додаткового заробітку.
 8. Українські водії Uber різноманітні: 71% водіїв мають великі сім'ї; 25% старше 50 років; 32% у віці до 30 років; 5% складають жінки. Майже 8% водіїв - ветерани або військові.
 9. Водії мають безліч різних професій і займають різні соціальні ніші: професійний футболіст, президент університету, музикант, пожежний, актриса, вчитель середньої школи, дизайнер і засновник дитячого гуртка.
 10. Тисячі водіїв у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі підключаються до платформи щомісяця.Читать дальше

Сучасна служба Uber відкриває нові можливості для водіїв! 

Убер у Львові користується все більшим попитом, не лише у пасажирів, але все більше з'являється цікавості як стати водієм Uber, та чи є вільна вакансія водія. Спеціальний сервіс допоможе драйверу знайти попутника (пасажира) буквально в лічені хвилини, тим самим може забезпечити як основний заробіток, так і додатковий. Зручний додаток, яким користуються автовласники в усьому світі, більш ніж в 500 містах. Мета самого сервісу - полегшити життя городян в плані пересування, і стати «транспортом майбутнього», багатьом жителям мегаполісів тепер набагато зручніше замовити авто Убер зі смартфона буквально в кілька кліків, ніж шукати парковки, автозаправки, отримувати стрес під час високого трафіку. У той же час для водіїв відкрилися необмежені можливості і неймовірну зручність в плані розпорядження власними ресурсами, такими як час, який є напевно найважливішим. 

Саме часу нам зазвичай не вистачає, з цим погодяться всі студенти, особливо ті, які після пар біжать на вечірні підробітки, всі працівники офісів, особливо коли ненормований графік, і приходити додому вдається лише пізно ввечері, а в офісі потрібно бути знову в 8 або 9 ранку, так само і пенсіонери, які вийшовши на заслужений відпочинок, все одно змушені продовжувати працювати, погодяться що саме час - найважливіший в житті людини ресурс. Так що ж дає нам сервіс Uber? Він дає нам можливість бути вільними людьми, бо водій який користується додатком для основного заробітку знає, що в будь-який момент він може натиснути на кнопку «ОФФ» на екрані смартфона, і поїхати додому до дружини і дітей. У його дочки спектакль в дитячому садку? - не проблема витратити 2 години часу в полудень, що б насолодитися виступом дитини, а все тому, що є можливість працювати на себе, і робити паузи тоді, коли це необхідно, і ви знаєте, що ніколи не отримаєте відмову від начальства, а все тому, що його просто немає!

Що стосується суми заробітків, тут все ще приємніше, тому що всі ми знаємо мінімальну зарплату в Україні (нехай навіть її трохи підвищили, але з тим підвищили і комунальні, так що 1: 1), на середню зарплату в 5-6 тисяч гривень потрібно реально горбатитися день у день, а ось мати заробіток 1 тис доларів, так це треба бути ТОП менеджером в крутій фірмі, і працювати не менш, а то і більше середньостатистичного офісного працівника. А ось Убер несе в собі абсолютно інноваційну політику, і дає можливість заробити тим, хто працює. Так все просто. Для того що б отримувати високий дохід, досить просто систематично виходити на лінію, намагатися приймати всі замовлення, вести себе коректно і ввічливо з пасажирами, не тільки для підтримки високого рейтингу, який до речі також сприяє хорошим фінансовим бонусам, але і для самоповаги. Можливо хтось подумає «та ну, працювати водієм таксі непрестижно, не буду», і тут найбільша помилка, тому що водії Убер професійні драйвери, до яких відносяться з повагою і вдячністю за їхню роботу. Як не парадоксально, зараз хтось прочитав ці рядки і подумав «так, звичайно! Хто там буде шанобливо ставитися до водія ?! Всі злі і хамлять », як би так не так! Відкриємо вам маленьку таємницю - коли незнайомець-пассажир сідає в ваш автомобіль, що б розташувати його до себе, досить просто звернувшись до нього по імені з посмішкою сказати «Вітаю! Якщо у вас є зауваження щодо маршруту, давайте узгодимо, а якщо відкрите вікно або музика буде заважати, не соромтеся сказати про це ». І все, ви розташували до себе людину, ви делікатний і приємний, ви викликаєте повагу і налаштовані дружелюбно, і нікому і в голову не прийде з вами поводитися грубо і ставити низьку оцінку після закінчення подорожі.


Якщо ви вже випробували себе в ролі водія Убер у Львові, але щось не складається з заробітком, на який ви були націлені, або з додатком до кінця не розібралися, а можливо якісь нововведення в сервісі залишилися для вас не зрозумілими, ви завжди можете звернутися в службу підтримки Uber Partner! Наша команда з радістю допоможе вам у вирішенні будь-яких питань, підкаже що і як робити, що б залишитися задоволеним. А якщо ви ще тільки роздумуєте над питанням, чи ставати водієм Убер, краще просто спробуйте! Приходьте до нас в офіс, де команда професіоналів вас зареєструє, забезпечить різними знижками та привілеями на автозаправках, дасть цінні підказки які посприяють вищому заробітку разом з Uber. Убер Партнер стане вашим провідником і хорошим другом в роботі з Uber!

Читать дальше

Успіхи у роботі разом з Убер у Львові 

Після тривалих підготовок і репетицій Укриїна успішно провела в черговий раз міжнародний конкурс пісні Євробачення, і в зв'язку з таким масштабною подією, прийняла тисячі іноземців з усього світу, які приїхали вболівати за своїх фаворитів. Іноземних гостей тепер могло порадувати не тільки гостинність Українців, а й інноваційний сервіс UBER, з яким вони давно знайомі, і вже багато років користуються ним в своїх країнах.Приємно розуміти що Україна стає сучасною і сильною, а завдяки Убер безліч автовласниуів що мають авто знайшли вихід зі складних фінансових ситуацій, скоротилася кількість безробітних.

Тим більше неймовірною перевагою роботи в сервісі Uber є повністю особистий графік, який кожен водій може становити для себе сам, і при цьому не потрібно ні перед ким звітувати - ви просто заробляєте коли хочете. Статистика показує, що драйвери які використовують сервіс як основну роботу, мають дохід від 1 тисячі доларів на місяць - круто! Чи не так? І це при тому що мінімальна зарплата в Україні зараз складає 3200 гривень, а середня приблизно 5-6 тисяч гривень, тільки ви змушені працювати за графіком мінімум 8 годин на день з понеділка по п'ятницю, звітувати перед начальством а частенько ще й доводиться виконувати позаурочні.

Працюючи водієм Убер у Львові ви розумієте, що якщо з'явилася необхідність провести час з дітьми, допомогти батькам, або вас запросили на день народження, відпрошуватися і шукати шляхи приділити собі час необхідності немає - ви повністю володієте ситуацією. 

Сам же сервіс Uber намагається зацікавити водіїв в роботі і забезпечити хороші умови, надає грошові бонуси і різні системи винагороди, на приклад за хороший рейтинг.

 

Убер Партнер завжди піклується про водіїв, робить процес реєстрації у сервісі простим та швидким, допомогає швидко освоїти додаток та навчить як заробдяти більше! Також команда Убер Партнер надає різні привілеї, у вигляді знижок на паливо, та багато іншого.

Читать дальше

Підсумки заробітку з Uber у Львові

Ознайомившись зі звітом одного з водіїв Uber у Львові, кожен може зробити для себе висновок, що робота з даним сервісом вигідніша ніж в застарілих службах таксі, а ті, хто бажає просто підробити і не має наміру професію водія робити основною можуть побачити, що здійснюючи хочаб кілька поїздок в день, можна отримати хороший додатковий дохід у підсумку за місяць. 

Водій виконав за тиждень:

 • 150 поїздок
 • 64 години онлайн
 • 81% прийнятих замовлень
 • всього 8 відмін замовлень

Загальна сума заробітку склала 8004 грн.

При цьому водій отримав відмінні додаткові грошові бонуси від Убер, і віднявши комісію а також витрати на паливо вийшла сума заробітку за тиждень 6003 грн.Тепер помножте цю суму на кількість тижнів у місяці!

У підсумку Водій Убер у Львові може заробляти на порядок більше, ніж ОфісМенеджери в банках, і менеджери середньої ланки великих підприємств, і немає необхідності працювати за графіком який не подобатися, або в позаурочний час, адже Ви сам собі бос. Непогано, правда?

Читать дальше

Заробіток водіїв UBER  

Коли ви працюєте з UBER - ви працюєте на себе, самостійно обираєте графік, як довго та коли працювати.Сервіс Убер дозволяє власникам автівок розпоряджатися своїм часом, а значить бути вільними та фінансово незалежними!


Водій пропрацював 6 днів (з 21 по 26 березня).За цей час він виконав:
 • 121 поїздку
 • знаходився 67 годин в онлайн
 • загальний прібуток склав 11.141 грн
 • загальна сума бонусу складає 4810 грн
Сумма чистого заробітку водія за 6 робочих днів 7500 грнВодій пропрацював 7 днів (з 20 по 26 березня).За цей час він виконав:
 • 175 поїздок
 • знаходився 84 годины в онлайн
 • загальний прибуток склав 13.868 грн
 • загальна сума бонусу складає 6939 грн
Сумма чистого заробітку водія за 6 робочих днів 9000 грн 

А ось нашим рекордсменом по заробітку за березень залишається ось цей водій, який зумів заробити цілих 14000 чистого прибутку!


Отже, якщо Ви бажаєте заробляти хороші гроші завдяки сервісу UBER, звертайтеся до команди Uber-Partner!Ми не тільки зареєструємо Вас у сервісі, але й розповімо про безліч нюансів які допоможуть Вам бути лідерами по заробіткам в UBER.

Читать дальше

Заробітки водіїв УБЕР у Львові 

Головна перевага сервісу UBER це висока ефективність використання Вашого часу.UBER стежить за балансом кількості пасажирів і водіїв,та не прагне того, що б набрати якомога більше водіїв.В UBER замовлення завжди надходить найближчому водієві - не залежно від рейтингу та інших факторів,тому після завершення замовлення Вам не доведеться довго чекати нового клієнта.А в деяких випадках наступне замовлення надійде Вам ще до завершення поточного.

Оскільки в UBER Ви не будете втрачати час і гроші довго чекаючи нового замовлення, Ваш заробіток в розрахунку на годину - буде вище ніж в альтернативних для Вас сервісах. 

Коли замовлень здійснюється багато, а автомобілів не вистачає,Ви можете побачити на карті зони з піковими коефіцієнтами, вони виділені червоним кольором - у таких випадках вартість поїздки додатково множиться на піковий коефіцієнт.Перемістившись в цю частину міста Ви одночасно допоможете клієнтам швидко отримати автомобіль - а самі заробите більше.

Таким чином UBER дозволяє витрачати мінімум часу на простій, виконувати поїздки з коефіцієнтом і заробляти бонуси, а це значить що для Вас головне це Ваш заробіток в годину, а не тарифи за хвилину і кілометр.

Розглянемо реальну відомость водія зі Львова за роботу на минулому тижні


Семен працював лише 4 дні (з 23 по 26 лютого).

За цей час він виконав:

 • 91 поїздку
 • знаходився майже 58 годин в онлайн
 • отримав 11,243 грн з вирахуванням усіх комісій
 • Загальна сума бонусу складає 8012 грн.

Читать дальше

UBER-PARTNER запрошує до співпраці у Львові водіїв зі своїми авто у новій, для України, системі пасажирських перевезень 

UBER - найдорожчий стартап світу що стартує у Львові в лічені дні.

Новий рівень міських пасажирських перевезень. Повністю автоматизована система, безготівковий розрахунок, безпека водія та пасажира, ніяких диспетчерів, номерів телефонів чи SMS-ок.

UBER-PARTNER - найбільший та найвідповідальніший партнер УБЕР в Україні. Ми займаємося реєстрацією, навчанням та підтримкою водіїв. Наша компанія створена і орієнтована виключно на водіїв, щоб забезпечити Вам комфорт роботи з додатком UBER. Надаємо водіям ексклюзивні знижки на паливо WOG та БРСМ.

Гарантуючи своєчасність виплат, постійну відповідь на всі запитання, швидке вирішення проблем, ми розпочинаємо реєстрацію водіїв у Львові!

Нас цікавлять водії, громадяни України, на своїх чотирьохдверних авто від 1998 року, країна реєстрації автівки не грає ролі, головне актуальна Українська страховка та водійський досвід більше 1-го року. В УБЕР Ви працюєте виключно самі на себе, може бути основною роботою, підробітком, або хорошим і прибутковим хоббі. 


ЗАПРОШУЄМО ДО НАШОГО ОФІСУ!

вул. Б. Хмельницького, 176
БЦ LEMBERG
Головний вхід, 2 поверх, офіс 206
(є зручний вільний паркінг)
+380634336705
Час проведення зустрічей для реєстраціі у сервісі UBER LVIV з понеділка по субботу на 13:00; 15:00; 17:00
Візьміть із собою:
 1. Український паспорт
 2. Посвідчення водія
 3. Тех. паспорт 
 4. Страховку на автівку
 5. Зробіть фото авто на телефон (щоб було видно номерний знак)


 *це безкоштовно. Не потрібно ніяких внесків і абонплат
Читать дальше

Запуск сервісу UBER у таємничому Львові стартує в лічені дні! 

Встигни приєднатися до водіїв Убер! 

 • Заробляй гроші одним натисканням кнопки
 • Працюй за власним графіком
 • Отримуй приємні бонуси додатково до тарифу
 • Онлайн звіт за виконану роботу
 • Ніякої реклами, шашок та обклеювання авто
 • Щотижневі виплати 


Чекаємо на Вас!

Тренінг і реєстрація водіїв для роботи в UBER у Львові проходитиме за адресою: 
вул. Б. Хмельницького, 176
БЦ LEMBERG
Головний вхід, 2 поверх, офіс 206 
Час проведення тренінгів (17/02/17 - 19/02/17):
пт - нд: 13:00; 15:00; 17:00
Візьміть із собою:
 • паспорт
 • водійське посвідчення
 • тех. паспорт
 • страховку
 • фото авто на телефоні
*це безкоштовно. Не потрібно ніяких внесків і абонплат.

UBER-PARTNER надає водіям привілеї у вигляді знижок на паливо автозаправок WOG і БРСМ 


Читать дальше

Давайте познайомимося з Убер у Львові ближче! 


UBER - це мобільний додаток для замовлення автомобіля в один дотик.


UBER-PARTNER - це команда професіоналів в Україні, які допоможуть водіям почати роботу з сервісом, оперативно підключать до Uber, проведуть тренінг і нададуть ексклюзивні знижки на паливо WOG і БРСМ. UBER в світі:

 • Заснований в 2010 році в Сан-Франциско (США)
 • Працює в понад 500 містах по всьому світу
 • Присутній в 80 країнах
 • UBER це сотні тисяч водіїв і мільйони поїздок щодня
 • UBER нарахував понад 2 мільярди поїздок в 2016 році


З додатком UBER у Львові:

 • Ви сам собі бос - працюєте тоді, коли вам зручно і виконуєте стільки поїздок, скільки ви хочете
 • Доброзичливі пасажири
 • Приємні бонуси
 • Ви можете оцінювати пасажирів і бачите їх профіль 


У всьому світі пасажирам подобається UBER!

 • Замовлення в один дотик і швидке прибуття авто
 • Можливість безготівкового і готівкового розрахунку
 • Пасажир бачить ім'я водія і його автомобіль
 • Пасажир оцінює водія і може залишити анонімне відгук
 • Після подорожі пасажир отримує електронну квитанцію з деталями тарифу


Вимоги до автомобіля уберХ:

 • Пасажирський легковий автомобіль класу В і вище, 4/5 дверний
 • Рік випуску від 1998
 • Чистий салон з охайними сидіннями
 • Відсутність в салоні сторонніх предметів (пледи, особисті речі) і сильних запахів
 • Наприклад: Chevrolet Aveo, Chevrolet Lacetti, Skoda Rapid, VW Polo, Hyundai Accent, Opel Astra
 • Не приймаються: автомобілі Daewoo Matiz, ВАЗ, Газ, маленькі китайські авто


Як завантажити додаток для водія


Щоб встановити Uber для iPhone:

 • Спершу необхідно відкрити Safari (інтернет браузер)
 • Далі перейти за посиланням t.uber.com/ios
 • Натисніть "Встановити" -> «готово»
 • Після установки зайдіть в налаштування -> "Основні" -> "Управління пристроєм" -> "Uber Technologies, Inc.» -> «Довіряти»

Щоб завантажити Uber для Android:

 • Необхідно відкрити програму Play Market
 • Знайдіть Uber Partner
 • Завантажте
 • Після установки переконайтеся, що у вас оновлені сервіси GoogleВвійти через додаток UBER на телефоні:

 • У кожного водія є свій особистий аккаунт (email і пароль який він використовував при реєстрації) 


Вихід на лінію:

 • Перевірте що ви вибрали автомобіль
 • Переконайтеся, що у вас налаштовані GPS і мобільний інтернет
 • Натисніть «Вийти на лінію»
 • На карті видно ваше розташування
 • ЗАВЖДИ виходите з лінії коли ви не готові прийняти замовлення (на заправці або коли ви закінчили працювати)
 • Коли ви на лінії ви можете миттєво отримати замовлення


Як прийняти замовлення:

 • UBER направляє замовлення тільки на один найближчий автомобіль
 • Замовлення можна прийняти протягом 10 секунд (ви побачите зворотний відлік)
 • На екрані висвічується час подачі та ім'я клієнта
 • Для прийняття замовлення просто доторкніться до екрану
 • Натиснувши на іконку вгорі ви побачите додаткову інформацію про клієнта


Інформація про клієнта:

 • ім'я клієнта
 • Рейтинг
 • Натиснувши на розділ "Контакт" ви можете зателефонувати йому
 • Також тут є опція "Відмовитися від замовлення" 


Початок поїздки:

 • Як тільки ви приїхали за вказаною адресою - натисніть "Повідомити про прибуття" - так клієнт побачить, що ви на нього чекаєте без смс / дзвінків
 • Коли пасажир сів у авто - переконайтеся, що це саме він / вона привітавшись на ім'я
 • Після цього проведіть по слайдеру на екрані телефону "Почати подорож». Не починайте подорож без пасажира в авто
 • Безкоштовний час очікування після прибуття - 5 хвилин. Протягом цього часу зателефонуйте клієнту щоб з'ясувати де він знаходиться і коли він вийде до вас
 • Після 6 хвилин - ви можете скасувати поїздку (без запуску), позначивши «клієнт не з'явився»


Під час руху:

 • Важливо вказувати точку призначення, якщо пасажир взагалі не зробив це при замовленні, оскільки UBER вже шукає для вас нове замовлення у кінцевої точки призначення
 • Якщо пасажир змінив кінцеву точку замовлення, ви побачите оновлення точки в вашому додатку, в будь-якому випадку система вираховує  усі ваші пересування по місту, але кожну точку пасажиру необхідно вказувати у своєму додатку
 • Ви можете запитати пасажира про його маршрутні побажання або їхати за навігатором
 • Приймайте замовлення, які приходять до вас коли ви наближаєтеся до кінцевої точки призначення


Закінчення подорожі:

 • По прибуттю до місця призначення проведіть по слайдеру "Закінчити подорож"
 • Оцініть клієнта і проведіть по слайдеру "Поставити оцінку"

Інформація про поїздки та вихід з облікового запису:

 • Щоб подивитися останні подорожі натисніть на кнопку знизу (або вгорі для iPhone) і виберіть «історія поїздок»
 • У своєму профілі натисніть «Вийти», якщо ви хочете змінити обліковий запис 


Завдяки чому подорожі з Uber є якісними:

кращі водії ...

1. Підтримують машину в хорошому стані

 • Чистий і доглянутий автомобіль (як зовні так і всередині)
 • Відсутні будь-які відразливі запахи і сторонні предмети
 • В авто не палять!

2. Ведуть себе професійно

 • Акуратно одягнені
 • Ввічливі з клієнтами (вітаються з ними)

3. Прислухаються до прохань клієнтів

 • Перемикають радіо
 • Можуть допомогти з валізами
 • Зроблять тихіше / голосніше музику

4. Пересуваються по місту за оптимальним маршрутом

 • Використовують навігатор
 • Не спізнюються
 • По дорозі не зупиняються у власних справах  


Контроль якості:

 • По завершенню кожної поїздки пасажир оцінює водія
 • Драйвери у яких низький рейтинг відключаються з системи
 • UBER здійснює перевірки регулярно


Деактивація аккаунта

UBER буде змушений вимкнути обліковий запис водія якщо:

 • В автомобілі під час подорожі перебували сторонні люди
 • Ви були нечемні і хамили клієнту
 • Порушували ПДР під час руху
 • Керували автомобілем у стані сп'яніння
 • Висадили клієнта не діставшись пункту призначення без вагомої причини
 • Передали свій логін іншій особі (тобто на замовлення приїхав інша людина)
 • У водія були недійсні або прострочені документи 


Які документи потрібні для реєстрації в Убер у Львові:

 • Український внутрішній паспорт
 • Водійське посвідчення
 • Техпаспорт
 • Страховка
 • Довідка про відсутність судимості (надати протягом 30 днів з моменту реєстрації)
 • Фотографія в профілі і електронне фото автомобіля (щоб було видно номерний знак)


Що робити якщо Ви забули натиснути «початок поїздки»:

 • Натисніть «почати поїздку» як тільки ви про це згадали
 • Після закінчення подорожі - залиште в розділі допомоги коментар у цій подорожі
 • Uber перерахує вартість поїздки тому не треба брати готівку з клієнта
 • За будь-які спроби шахрайства аккаунт буде активованоЧитать дальше

UBER вже у Львові! Почнемо наше знайомство? 

Довгоочікуване відкриття міжнародного сервісу UBER у Львові вже близько!

Убер в Києві знайшов неймовірну популярність за дуже короткий термін, і став не тільки надійним помічником що приносить відмінний дохід для водіїв, а й найкращим другом сучасних пасажирів які цінують комфорт, якість і зручність які дає їм UBER. На сьогоднішній день сервіс став невід'ємною частиною життя столиці України, та морської столиці нашої держави, в Одессі. Убер розширює горизонти і дає нові можливості! Ось-ось цей неймовірно популярний сервіс стане і частиною патріотичної та неймовірно чаруючої столиці України - UBER відтепер у Львові! Сервіс буде доступний в місті Львів в лічені дні, саме тому команда UBER-PARTNER запрошує всіх бажаючих водіїв зі своїми авто пройти реєстрацію для роботи в UBER у Львові вже сьогодні!

Мы запрошуємо!

Тренінг і реєстрація водіїв для роботи в UBER у Львові проходитиме за адресою:


вул. Б. Хмельницького, 176
БЦ LEMBERG
Головний вхід, 2 поверх, офіс 206
Зручний вільний паркінг на 200 автівок.

Час проведення (16/02/17 - 19/02/17):

чт-пт - 13:00; 15:00; 17:00
сб-нд - 13:00; 15:00; 17:00 Що необхідно для реєстрації в UBER LVIV

 • Мінімальний вік 21 рік
 • Стаж водіння від 1 року
 • Модель автомобіля - іномарка (4-х дверна) від 1998 року


Які документи взяти з собою для реєстрації

 1. Паспорт громадянина України
 2. Водійське посвідчення
 3. Свідоцтво про реєстрацію ТЗ
 4. Автоцивілка
 5. Електронне фото автівки спереду (щоб було видно номерний знак)


Команда UBER-PARTNER ознайомить Вас з сервісом, розповість про всі подробиці і переваги роботи з UBER у Львові, забезпечить кваліфікованою підтримкою і надасть ексклюзивні привілеї, знижки на паливо WOG і БРСМ 

Читать дальше

Зачепило питання безробіття? Приєднуйтесь до UBER! 

Кількість безробітних Українців з кожним днем ​​тільки зростає, на жаль пристойних вакансій з гідною оплатою праці у Львові так мало, що за статистикою конкуренція становить 10-17 спеціалістів на одне місце. У наш час Львів, як і інші міста України, може похвалитися величезною кількістю дипломованих фахівців різних напрямків, досвідчених співробітників і працьовитою молоддю. На жаль криза в Україні не припиняється, і не відомо коли прийде їй кінець, малий і середній бізнес якщо не руйнується, то тримається з останніх сил, в більшості це і є основною причиною відсутності хороших пропозицій по роботі. Тим часом населення змушене адаптуватися, але це зовсім не означає що необхідно погоджуватися на першу ліпшу вакансію, примушувати себе до нестерпного графіку і принизливо низьку зарплатню.

Тепер ваша кар'єра тільки в ваших власних руках! У 2016 році в Україні з'явився цікавий міжнародний сервіс, який дав можливість тисячам киян почати заробляти хороші гроші, при цьому не від кого не залежати, працювати за особистим графіком і стільки, скільки необхідно або хочеться. Мова йде про програму UBER, за допомогою якого львів'яни можуть забути про необхідність пошуку постійної роботи, виправдань за запізнення через затори на дорогах, або випрошувань вихідного, тому що дитина захворіла, або виникла термінова необхідність вирішити сімейні проблеми. Завдяки сервісу Убер у Львові кожен водій - сам собі бос. 


Тепер детальніше про сервіс UBER у Львові - з 2017 року відкриті вакансії на набір професійних драйверів зі своїми автомобілями. UBER це платформа, додаток для мобільного телефону, що працює більш ніж в 450 містах світу. Принцип його роботи полягає в тому, що всі бажаючі мешканці міста Лева у яких є власний або орендований автомобіль можуть надавати послуги з пасажирських перевезень суворо в межах міста за допомогою UBER. Всі замовлення драйвер отримує за допомогою програми, а оплата за поїздки відбувається автоматично, і зараховується щотижня на його банківську карту. При цьому водій щогодинно бачить онлайн звіт про кількість виконаних поїздок, отримані кошти і багато інших деталей. Тарифікація поїздок і бонусні програми в підсумку приносять водіям дохід від тисячі доларів на місяць.

Для того, що б стати водієм Убер у Львові потрібно пройти не складну реєстрацію в нашому офісі. Команда Uber Partner ознайомить вас з усіма деталями і принципом роботи сервісу, перевірить ваші документи і ваш транспортний засіб. Якщо все в порядку - буквально на наступний день ви зможете працювати. Команда Убер Партнер забезпечує своїх водіїв професійною підтримкою в будь-яких питаннях щодо до роботи з сервісом.

Обов'язкові умови для драйверів:

 • Громадянин УкраіниВік мінімум 21 рік
 • Стаж водіння від 3-х років
 • Довідка про відсутність судимості
 • Власна або орендована іномарка 4-х дверна в хорошому доглянутому стані


Відправте заповнену заявку на реєстрацію просто зараз!

Читать дальше

Працювати з Убер - зручно і прибутково! 

Заробляйте гроші у зручний для вас час. Робота водієм з повною або частковою зайнятістю для незалежних підрядчиків у Львові дозволяє вам мати гнучкий графік і працювати рівно стільки, скільки вам хочеться. Uber візьме на себе організацію замовлення, щоб ви могли зосередитися на водінні автомобіля, отримуючи додатковий заробіток.


Заробляйте хороші гроші

Є автомобіль?

Перетворіть його в джерело заробітку! Місто рухається, а за допомогою Uber вам буде нескладно заробити на цьому гроші. Зареєструватися можна вже сьогодні. 


Працюйте, коли захочете.

Є справи до 9 або після 17? Як незалежний підрядчик Uber, ви можете працювати тільки тоді, коли вам зручно. Самостійно складіть свій графік роботи і не пропускайте жодної важливої події вашого життя. 


Немає ні офісу, ні начальника.

Чи допомагаєте ви своїм родичам або збираєте кошти на велику покупку - з Uber ви можете сідати за кермо тільки тоді, коли вам це необхідно. Обирайте самі, коли ви працюєте, куди їдете і кого везете.


Офіційний партнер UBER-PARTNER займається реєстрацією водіїв у UBER Україна з першого дня роботи сервісу.

Звертайтеся до команди UBER-PARTNER за допомогою. Реєстрація є безкоштовною!

 

Читать дальше

Заробляйте гроші просто за кермом! 

Можливість для всіх

Цікавитесь тим, як можна заробляти гроші за кермом? Ви перебуваєте в правильному місці! Насправді, якщо ви зацікавлені в партнерстві з Убер або шукаєте альтернативу, щоб працювати в таксі, парку лімузинів, доставці або кур'єрській службі, ця стаття містить інформацію, яка допоможе вам прийняти правильне рішення. Нижче ви отримаєте інформацію про вимоги, середній заробіток водія Убер і графік роботи.


Cкільки людей заробляють гроші водінням?

Багато. Мільйони людей в Україні заробляють гроші за кермом. Найпопулярніша робота водієм в нашій країні - перевезення. Але чи знаєте ви, що тепер українці можуть водити свій власний автомобіль, і при цьому заробити гроші за допомогою Uber? Водіння з Убер це нова можливість, яка відкрилася спочатку в Києві з 2016 року, та незабаром почне працювати й в інших містах. Незважаючи на це, сервіс характерний швидким розвитком через значний попит і гнучкий графік. Давайте порівняємо.

 Uber Партнер

 • Водіння на власному автомобілі, використовуючи додаток Uber
 • Встановіть свій власний графік
 • Отримуйте необмежену кількість замовлень
 • Виконання поїздок лише в межах міста (немає замовлень за місто)
 • Заробляйте гроші миттєво - отримуйте виплату щотижнево
 • Отримуйте додаткові бонуси за кожну поїздку
 • Доступ до онлайн-звітності про виконану вами роботу і заробіток
 • Ніякої готівки - кошти списуються з банківських карток пассажирів
 • Безпека (ви маєте особисті данні кожного хто сідає до вас в автівку)

Таксі, шофер або водій лімузина

 • Робота водієм для компанії таксі або шофером для компанії з прокату лімузинів в основному передбачає умови, які зобов'язують взяти автомобіль фірми в оренду
 • Вимагають щотижневу оплату за оренду
 • Витрати на паливо і ТО орендованого автомобіля залишитися за вами
 • Ненормований багатогодинний графік зважаючи на необхідність оплати оренду транспортного засобуВодій вантажівки (вантажоперевезення / служба доставки) 

 • Транспортування, завантаження і вивантаження товарів
 • Переміщення товарів по всій країні
 • Відповідальність за товар та готівку
 • Ведення звітності
 • Виконання далеких міжміських маршрутів
 • Ненормований графік 


У будь-яких порівняннях завжди знайдуться як прихильники того чи іншого, так і противники, але свій вибір так чи інакше кожен робить сам. Головне, порівняти всі за і проти, і тільки тоді приймати рішення.Але якщо ви зацікавлені у вільному часі, коли вам це потрібно, і житті без необхідності просити когось іншого дозволити провести час зі своїми близькими, вам однозначно слід розглянути можливість водіння з Убер.Найпривабливіша і зручна можливість в роботі з Uber, це те, що ви можете встановити особистий графік, і самостійно приймати рішення коли працювати, а коли ні. Водіння вантажівки в якості кур'єра, на приклад, може змушувати довгі години проводити в дорозі, і зобов'язувати до суворого графіку. Можливість, яку дає вам Убер - працює в першу чергу для вас, і все залежить тільки від того, чи хочете ви традиційний повний робочий день або неповний робочий день, або хочете взагалі взяти вихідний - повна свобода дій, вирішувати тільки вам.

Завдяки високому приросту поппулярності сервісу в Україні, Київські водії Убер можуть отримувати більше 20-ти замовлень в день. Додамо сюди бонуси які виплачуються за кожну поїздку, і отримаємо дохід приблизно 3000 грн в день. Скільки днів на тиждень працювати - справа індивідуальна.

Якщо ви шукаєте простий процес реєстрації, швидко зростаючий дохід і спосіб щотижня отримувати гроші, коли ви хочете працювати за кермом власного автомобіля і не залежати ні від кого - зателефонуйте нам, або заповніть заявку на сайті, і команда Убер Партнер ознайомить вас з усіма деталями і зареєструє для роботи в UBER у Львові. Також ви отримаєте унікальні знижки на паливо і установку ГБО.


Вимоги до драйверів прості:

 • Мінімальний вік 21 рік
 • Стаж водіння від 3 років
 • Модель автомобіля - іномарка від 2001 року
 • Автоцивілка
 • Довідка про відсутність судимості
 • Паспорт громадянинаУкраїни
 • Водійське посвідчення

Читать дальше

СЕКРЕТИ УСПІХУ УКРАЇНСЬКИХ ВОДІЇВ UBER

Коли Ви зареєструєтесь в якості водія Uber - будете незалежним «підрядником» і почнете отримувати гроші щотижня 

Як драйвер Uber, Ви можете встановити свій власний графік.Коли Ви за кермом для Uber, Ви самостійно можете вирішити, коли Ви працюєте, скільки працюєте і коли хочете зробити вихідний. Але якщо Ви хочете отримати максимальний прибуток, Вам потрібно зробити власні дослідження. Ви повинні приймати всі замовлення, замість того, щоб вести допитливий облік кращих часів і місць для роботи. Вся справа в тому, що програма UBER з кожним тижнем стає все більш адаптованою для Українських міст, і якщо раніше наприклад Київському водієві могли потрапляти замовлення в радіусі до 8 км, то тепер ця недоробка усунена.


Одна виграшна стратегія, яка може допомогти вам збільшити ваші доходи з Убер включає зведення до мінімуму відстані, яку Ви робите між висадкою попереднього пасажира, і прийняттям наступного. Це означає, якщо Ви не отримуєте замовлення більше 15 хвилин, не потрібно намотувати зайвих кілометрів по місту - досить проїхати всього метрів 500, або кілометр в будь-якому зручному для Вас напрямку. З огляду на тепер більш точну роботу програми UBER з геолокацією, можливо Ви зовсім близько до кордону зони замовлення.Спробуйте водіння в різний час дня і ночі, щоб визначити, коли найменша кількість водіїв на дорозі, тоді Вам однозначно дістанеться більша кількість поїздок, отже і більший заробіток.

Безумовною перевагою залишається можливість створювати свій власний графік - ваш заробіток залежить тільки від вас. Щодня Убер в Києві, а скоро і в інших містах, стає все більш адаптивним для нашої геолокації, так як розробники весь час займаються тим, що виявляють помилки і виправляють їх - завдяки цьому вже значно скоротилися дистанції подачі автомобіля у Києві, і було виправлено ряд інших незначних помилок, які в цілому не сприятливо впливали на роботу драйверів. Так само наша команда Uber-Partner провела невелике опитування серед водіїв, та з’ясувала що найкраще додаток для водіїв функціонує на пристроях з IOS.

Рейтингова система Uber дійсно важлива

Спостерігаючи за рейтинговою системою одразу помітно, що оцінка пасажирів буде доволі значущим пунктом коли ви станете водієм Убер.Система заохочує хорошу поведінку з боку пасажирів та водіїв, і обидві сторони можуть оцінювати один одного за п'ятизірковою шкалою в кінці поїздки. Як сказав один наш Київський водій-партнер, рейтинг є набагато більш важливим для водія Uber, ніж пасажир може думати, і його оцінка дійсно впливає.

У той час як «оцінка чотири зірки» в будь-якій нормальній ситуації здавалося б це здорово, то коли справа доходить до оцінки пасажирами водія Убер в Києві - це не той випадок.На жаль, оцінка в чотири зірки за системою Uber є голосуванням. Це означає, якщо ваш рейтинг опустився до 4,6 і продовжує падати нижче, ви отримаєте попередження, а якщо вами не буде вжито заходів, такі як ввічливе ставлення до пасажирів, UBER швидко деактивує ваш аккаунт.Вся справа в тому, що Uber вірить в афоризм «клієнт завжди правий», але в реальному житті не завжди це дійсно так, і якщо драйвер був ввічливий і доброзичливий, але з якихось причин пасажир все ж поставив оцінку нижче п'ятизіркової, ви завжди маєте право оскаржити таку ситуацію, і співробітники Убер радо прийдуть на допомогу, з'ясують у пасажира у чому його невдоволення, і повернуть вам ваші заслужені зірки.


Насправді злюки-клієнти трапляються досить рідко, і кожен доброзичливий водій який вже працює у Києві, підтвердить, що надаючи хороший сервіс і проявляючи позитивне ставлення до клієнта, він обов'язково поставить вам найвищий бал. Наприклад деякі драйвери йдуть на маленькі хитрощі, і крім гарного сервісу, дарують своїм пасажирам і гарний настрій - влітку в спеку пропонують склянку водички, а взимку, особливо коли поїздка буде тривалою, спеціально залишають кілька журналів на задньому сидінні що б було чим себе відволікти під час подорожі, або не залежно від пори року і погоди пропонують клієнту підзарядити його мобільний. У кожного свої хитрощі, але в цілому це все працює, і багатоне тільки іноземців, але й українців залишають чайові за приємну поїздку.Скільки насправді може заробляти водій Убер в Україні

Uber у нашій країні налаштований так, що б кожен драйвер для якого ця робота є постійною, міг заробляти чистого прибутку мінімум 1 тисячу доларів на місяць.Як ми можемо бачити за поточними результатами Києва, водієві потрібно зробити купу поїздок щотижня, щоб наблизитися до високого рівня доходів, і отримати ті самі заповітні поїздки простіше простого, з огляду на те що замовлень настільки багато. Драйвер отримує наступне замовлення, ще не встигнувши завершити попереднє. До об'єктивних тарифів Убер в Києві (а це наразі: 25-35 грн за подачу машини; 4,5-5,5 грн за кілометр; 04,-0,5 грн за хвилину поїздки; мінімальна вартість поїздки 40-55 грн) додані і нові бонуси за кожну поїздку (+40; +50; +60 грн в залежності від кількості виконаних поїздок за день), завдяки чому мета високого заробітку стає максимально досяжною. Наразі столичний водій Убер має заробіток до 60 тисяч гривень на місяць. Ми чекаємо у скорому відкриття сервісу у Львові, і розуміємо що для міста Лева UBER також підготує спокусливі бонуси. 

З нами це простіше простого! 

Зареєструватися в сервісі Убер у Львові всім бажаючим допоможе команда Uber-Partner. Бажаючим стати професійним водієм UBER досить відправити заявку на нашому сайті, або зателефонувати - і отримати оперативну допомогу! 

Команда Uber-Partner:
 • розповість про всі деталі
 • зареєструє у сервісі Убер
 • забезпечить кваліфікованою підтримкою
 • гарантує своєчасні стабільні щотижневі виплати
 • надасть ексклюзивні привілеї - знижки на установку ГБО і заправку паливом
 • ви першим дізнаватиметесь про усі новини пов'язані з роботою Убер у Львові

Uber Partner Офіційний партнер Убер в Україні який гарантує вам спокій, впевненість і стабільність!

Читать дальше

Який автомобіль обрати водію UBER? 

Автомобіль Ford Fiesta і автомобіль Peugeot 208 - що пов'язує ці дві абсолютно різні моделі і марки авто?А пов'язує їх економічність! Як виявилося, саме ці автомобілі стали лідерами в Україні по своїй економічності. 

Обидві машини перебувають в порівняно доступній ціновій категорії, і споживають мінімум бензину - всього 4,3 л / 100 км., При чому цікавим фактом є те, що часто лідерами по економії оголошують автомобілі саме з механічною коробкою передач.

З недавніх пір в моду почали входити електрокари, які і зовсім не споживають палива, яке зараз м'яко кажучи не дешеве, а так само гібриди ну і звичайно дизельні авто. Але найбільш затребуваними для України стали послуги з установки ГБО. Саме завдяки газовій установці на сьогоднішній день удари по кишенях під час заправки паливом стали менш відчутні. Але і сама установка ГБО коштує грошей. До речі, команда UBER-PARTNER прийняла це до уваги з самого початку роботи Убер в Україні, і створила особливі умови для своїх водіїв, надавши можливість встановити ГБО зі знижкою в компанії IGS.

З настанням холодів Українські міста різко вкрилися білим снігом, і наслідки цього відразу ж відчули на собі водії Uber які працюють довго, і в нічний час доби, але статистика за кількістю замовлень говорить про те, що їм не доводиться мерзнути на одному місці незалежно від того , який у них графік.Сподіваємося, що все вже давно перевзули гуму на зимову, і запаслися святковим настроєм зими, щоб дарувати пассажирам хороший сервіс, а самим мати відмінний заробіток!

Читать дальше
Загрузить еще