Назад к списку

Який автомобіль обрати водію UBER? 

Автомобіль Ford Fiesta і автомобіль Peugeot 208 - що пов'язує ці дві абсолютно різні моделі і марки авто?А пов'язує їх економічність! Як виявилося, саме ці автомобілі стали лідерами в Україні по своїй економічності. 

Обидві машини перебувають в порівняно доступній ціновій категорії, і споживають мінімум бензину - всього 4,3 л / 100 км., При чому цікавим фактом є те, що часто лідерами по економії оголошують автомобілі саме з механічною коробкою передач.


З недавніх пір в моду почали входити електрокари, які і зовсім не споживають палива, яке зараз м'яко кажучи не дешеве, а так само гібриди ну і звичайно дизельні авто. Але найбільш затребуваними для України стали послуги з установки ГБО. Саме завдяки газовій установці на сьогоднішній день удари по кишенях під час заправки паливом стали менш відчутні. Але і сама установка ГБО коштує грошей. До речі, команда UBER-PARTNER прийняла це до уваги з самого початку роботи Убер в Україні, і створила особливі умови для своїх водіїв, надавши можливість встановити ГБО зі знижкою в компанії IGS.

З настанням холодів Українські міста різко вкрилися білим снігом, і наслідки цього відразу ж відчули на собі водії Uber які працюють довго, і в нічний час доби, але статистика за кількістю замовлень говорить про те, що їм не доводиться мерзнути на одному місці незалежно від того , який у них графік.Сподіваємося, що все вже давно перевзули гуму на зимову, і запаслися святковим настроєм зими, щоб дарувати пассажирам хороший сервіс, а самим мати відмінний заробіток!

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7