Назад к списку

Інтерв'ю з одним із водіїв-лідерів по роботі з UBER в Києві

Дмитро 
  • Марка і модель автомобіля: Chevrolet Lacetti
  • Результат за тиждень (очок): 141
  • Час за тиждень в онлайні: 82 години 49 хвилин
  • Кількість поїздок: 110 


Лідер тижня Дмитро (Chevrolet Lacetti) 

Вітаємо Вас з лідерством, яке Ви захопили в команді Uber-Partner , з понеділка по неділю включно. Дайте, будь ласка, відповіді на декілька питань нашого сайту. 

- Згода.

Скільки часу Ви заробляєте в співробітництві з УБЕР?

- Третій тиждень.

За цей час, певно, сформувалась особиста точка зору на співробітництво?

- В принципі, все добре. Замовлення в місті є постійно. Для мене є важливим, що зарахування грошей на карту Приватбанку відбувається саме у вівторок, без переносів и затягувань – я можу планувати як роботу, так і витрати.

Яке враження складається про пасажирів-клієнтів сервісу?

- Всі пасажири є адекватними. Практично немає п'яних, дебоширів, котрі їдуть з ресторану і вимагають від водія «продолжения банкета». В більшості це люди, які направляються у справах, простіше сказати «бізнес сфера». З аеропорту Бориспіль часто забираю іноземців, які добре обізнані з сервісом UBER у себе на батьківщині – їм дуже зручно, що в Україні цей сервіс став доступним.

Декілька слів про зручність користування мобільним додатком для водія UBER.

- Зручно. І додаток, і профіль. Тільки важливо, щоб гаджет був рівня вище середнього. Починав працювати зі старого планшета – і зрозумів, що потрібно міняти. Бо виконав декілька поїздок – і замовлення перестали з'являтись. Перезавантажую пристрій – замовлення з'являються. Питання не тільки в зручності – добрий гаджет надійніше забезпечує інтернет. Купив новий - і проблема зникла. І ще. Бувають дні, коли поїздка завершена, а в аккаунті не відобразилась. Але через декілька днів все приходит в норму. Рекомендую іншим водіям не нервувати в цьому випадку, просто зачекати відображения інформації. Поїздки не зникають.

Чи корисні для Вас додаткові привілеї для водіїв, скажімо, дисконтна карта нашого партнера – компанії БРСМ зі знижками на газ, дизпаливо і бензин?

- Можливість економити – завжди добре, а тим більше на паливі. Можу побажати команді UBER-PARTNER розширювати підтримку водіїв – для нас це важливо.

Що Ви порадите водіям, які тільки активували свій аккаунт або сьогодні прийняли рішення про реєстрацію в UBER-PARTNER?

- Активуватись і починати заробляти. З УБЕР це і можливо, і реально.

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7