Назад к списку

Зачепило питання безробіття? Приєднуйтесь до UBER! 

Кількість безробітних Українців з кожним днем ​​тільки зростає, на жаль пристойних вакансій з гідною оплатою праці у Львові так мало, що за статистикою конкуренція становить 10-17 спеціалістів на одне місце. У наш час Львів, як і інші міста України, може похвалитися величезною кількістю дипломованих фахівців різних напрямків, досвідчених співробітників і працьовитою молоддю. На жаль криза в Україні не припиняється, і не відомо коли прийде їй кінець, малий і середній бізнес якщо не руйнується, то тримається з останніх сил, в більшості це і є основною причиною відсутності хороших пропозицій по роботі. Тим часом населення змушене адаптуватися, але це зовсім не означає що необхідно погоджуватися на першу ліпшу вакансію, примушувати себе до нестерпного графіку і принизливо низьку зарплатню.


Тепер ваша кар'єра тільки в ваших власних руках! У 2016 році в Україні з'явився цікавий міжнародний сервіс, який дав можливість тисячам киян почати заробляти хороші гроші, при цьому не від кого не залежати, працювати за особистим графіком і стільки, скільки необхідно або хочеться. Мова йде про програму UBER, за допомогою якого львів'яни можуть забути про необхідність пошуку постійної роботи, виправдань за запізнення через затори на дорогах, або випрошувань вихідного, тому що дитина захворіла, або виникла термінова необхідність вирішити сімейні проблеми. Завдяки сервісу Убер у Львові кожен водій - сам собі бос. 


Тепер детальніше про сервіс UBER у Львові - з 2017 року відкриті вакансії на набір професійних драйверів зі своїми автомобілями. UBER це платформа, додаток для мобільного телефону, що працює більш ніж в 450 містах світу. Принцип його роботи полягає в тому, що всі бажаючі мешканці міста Лева у яких є власний або орендований автомобіль можуть надавати послуги з пасажирських перевезень суворо в межах міста за допомогою UBER. Всі замовлення драйвер отримує за допомогою програми, а оплата за поїздки відбувається автоматично, і зараховується щотижня на його банківську карту. При цьому водій щогодинно бачить онлайн звіт про кількість виконаних поїздок, отримані кошти і багато інших деталей. Тарифікація поїздок і бонусні програми в підсумку приносять водіям дохід від тисячі доларів на місяць.

Для того, що б стати водієм Убер у Львові потрібно пройти не складну реєстрацію в нашому офісі. Команда Uber Partner ознайомить вас з усіма деталями і принципом роботи сервісу, перевірить ваші документи і ваш транспортний засіб. Якщо все в порядку - буквально на наступний день ви зможете працювати. Команда Убер Партнер забезпечує своїх водіїв професійною підтримкою в будь-яких питаннях щодо до роботи з сервісом.

Обов'язкові умови для драйверів:

  • Громадянин УкраіниВік мінімум 21 рік
  • Стаж водіння від 3-х років
  • Довідка про відсутність судимості
  • Власна або орендована іномарка 4-х дверна в хорошому доглянутому стані


Відправте заповнену заявку на реєстрацію просто зараз!

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7