Назад к списку

Високі доходи для активних водіїв - в UBER!

Заробіток до 50,000 гривен при вільному графіку - це стало можливим з появою в Україні нового сервису UBER, котрий працює поки що тільки в столиці, але найближчим часом буде розвиватися і в інших містах нашої країни! 


Щоби не бути голослівними, ми вирішили продемонструвати вам тижневий звіт про роботу одного із наших водіїв. Минулий тиждень був першим тижнем роботи нашого водія, він працював, коли це було йому зручно, а саме в середу, п'ятницю, суботу та неділю (вважається, що саме у вихідні працювати найвигідніше, так як кількість замовлень збільшується, а компанія UBER выплачує водіям на додаток до тарифів погодинні бонуси (150-180 гривень за кожну годину), з яких не знімає комісію). 

На скриншоті можна побачити, що водій прийняв тільки 52% з можливих 100%, це означає, що ним було відхилено 48% замовлень. Зараз водіям поки що выплачують додаткові бонуси при такому відсотку прийнятих замовлень, оскільки в Києві цей сервіс поки що новинка, але в подальшому дальнейшем потрібно обов'язково виконувати мінімум 80% вхідних замовлень, щоби отримувати бонусні виплати. За 4 дні наш водій провів 59 годин онлайн і виконав 84 поїздки. Його заробіток за тиждень разом з бонусами склав 12022.82 грн. Оскільки цей водій виконав більше 60-ти поїздок, Убер выплатив йому додатково 2,000 гривень. 

UBER щотижнево виплачує бонуси на додачу до погодинних к почасовым бонусів: 1,000 грн за 35 поїздок; 1,500 грн за 50 поїздок; 2,000 грн за 60 поїздок.

Якщо працювати в такому темпі,  за місяць можна заробити 50 тисяч гривень, а то  більше! Виплати виконуються щотижнево на банківську карту водія. Якщо Ви бажаете стати частиною міжнародної компанії і працювати з UBER, реєструйтесь в сервісі уже зараз, і наступного дня починайте працювати!  

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7