Назад к списку

Що змінилося при розрахунку поїздок в Uber таксі

Львів був одним з перших міст України, де почав успішно працювати новий формат сервісу - Убер таксі. Жителі міста швидко зуміли оцінити усі переваги нової служби. Швидке подання машини, доступна вартість поїздок, висока якість обслуговування і зручне замовлення і оплата послуги, за допомогою мобільного застосування. 

За відносно невеликий проміжок часу, це застосування викачало понад 300 тис. чоловік (цей показник по 5 містам). Сьогодні ця цифра значно більше. Але і в самому сервісі сталися деякі зміни.


Оновлені вимоги до автомобілів сервісу і нові розцінки на послуги Убер у Львові

Для того, щоб зробити Убер таксі у Львові максимально доступним незалежно від часу доби і району, компанія намагається притягати якомога більше водіїв зі своїми і орендованими автомобілями. Для цього навіть довелося трохи пом'якшити вимоги до транспортних засобів. В першу чергу це торкнулося року випуску і класу авто. Сьогодні головними вимогами залишаються справний технічний стан. акуратний зовнішній вигляд, чистота усередині і зовні машини. Сьогодні в Uber таксі Львова доступні в 3-х тарифних планах:

 1. Uber X - найбільш доступний і бюджетний. Тут послуги можуть виявлятися на автомобілях навіть вітчизняного і російського виробництва - ДЭУ Ланос, Сэнс, Dacia Logan, Лада Калина, Пріору, Geely СК/МК і так далі. Час подання машини зменшений з 10,5 хвилин, до 5 хвилин.
 2. Uber SELECT - більш високий рівень надання послуг, на автомобілях підвищеної комфортності - Chery Tiggo, Geely Emgrand EC8, Great Wall M4, Lancia Voyager, Opel Vectra, Dacia Duster і аналогічні. повний перелік автомобілів можна знайти на офіційному сайті компанії Убер. Час подання транспортного засобу - не більше 3-х хвилин.
 3. Uber Black - це VIP таксі у Львові. Тут ціна на послуги набагато вища, ніж в інших тарифних планах.

Зміни тарифів таксі Убер у Львові

Після змін тарифів, розцінки на поїздки в найпоширеніших категоріях виглядають таким чином:

 • Uber X - подання машини - 21 грн;
 • Вартість 1-ої хв. очікування/поїздки - 1,2 грн;
 • Вартість 1-го км - 5,0 грн;
 • Штраф за відміну замовлення - 35 грн;
 • Мінімальна вартість поїздки (до 1-го км) - 35 грн

 • Uber SELECT - подання машини - 28 грн;
 • Вартість 1-ої хв. очікування/поїздки - 1,35 грн;
 • Вартість 1-го км - 5,3 грн;
 • Штраф за відміну замовлення - 50 грн;
 • Мінімальна вартість поїздки (до 1-го км) - 50 грн

Сьогодні, комісія сервісу Убер складає 25% вартості поїздки. Бонуси за кількість замовлень, виконаних водієм, зараз відсутні. Зате є можливість отримувати додатковий доход за брендування свого транспортного засобу. Його розмір складає 800 грн в місяць.

Зміни торкнулися і способу оплати. Раніше гроші автоматично списувалися з карти замовника у момент оформлення замовлення. Сьогодні є можливість розплатитися і наличными. Зміни обумовлені численними проханнями клієнтів. Така можливість є тільки в сервісі на території країн колишнього СНД.

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7