Назад к списку

СЕКРЕТИ УСПІХУ УКРАЇНСЬКИХ ВОДІЇВ UBER

Коли Ви зареєструєтесь в якості водія Uber - будете незалежним «підрядником» і почнете отримувати гроші щотижня 

Як драйвер Uber, Ви можете встановити свій власний графік.Коли Ви за кермом для Uber, Ви самостійно можете вирішити, коли Ви працюєте, скільки працюєте і коли хочете зробити вихідний. Але якщо Ви хочете отримати максимальний прибуток, Вам потрібно зробити власні дослідження. Ви повинні приймати всі замовлення, замість того, щоб вести допитливий облік кращих часів і місць для роботи. Вся справа в тому, що програма UBER з кожним тижнем стає все більш адаптованою для Українських міст, і якщо раніше наприклад Київському водієві могли потрапляти замовлення в радіусі до 8 км, то тепер ця недоробка усунена.


Одна виграшна стратегія, яка може допомогти вам збільшити ваші доходи з Убер включає зведення до мінімуму відстані, яку Ви робите між висадкою попереднього пасажира, і прийняттям наступного. Це означає, якщо Ви не отримуєте замовлення більше 15 хвилин, не потрібно намотувати зайвих кілометрів по місту - досить проїхати всього метрів 500, або кілометр в будь-якому зручному для Вас напрямку. З огляду на тепер більш точну роботу програми UBER з геолокацією, можливо Ви зовсім близько до кордону зони замовлення.Спробуйте водіння в різний час дня і ночі, щоб визначити, коли найменша кількість водіїв на дорозі, тоді Вам однозначно дістанеться більша кількість поїздок, отже і більший заробіток.

Безумовною перевагою залишається можливість створювати свій власний графік - ваш заробіток залежить тільки від вас. Щодня Убер в Києві, а скоро і в інших містах, стає все більш адаптивним для нашої геолокації, так як розробники весь час займаються тим, що виявляють помилки і виправляють їх - завдяки цьому вже значно скоротилися дистанції подачі автомобіля у Києві, і було виправлено ряд інших незначних помилок, які в цілому не сприятливо впливали на роботу драйверів. Так само наша команда Uber-Partner провела невелике опитування серед водіїв, та з’ясувала що найкраще додаток для водіїв функціонує на пристроях з IOS.

Рейтингова система Uber дійсно важлива

Спостерігаючи за рейтинговою системою одразу помітно, що оцінка пасажирів буде доволі значущим пунктом коли ви станете водієм Убер.Система заохочує хорошу поведінку з боку пасажирів та водіїв, і обидві сторони можуть оцінювати один одного за п'ятизірковою шкалою в кінці поїздки. Як сказав один наш Київський водій-партнер, рейтинг є набагато більш важливим для водія Uber, ніж пасажир може думати, і його оцінка дійсно впливає.

У той час як «оцінка чотири зірки» в будь-якій нормальній ситуації здавалося б це здорово, то коли справа доходить до оцінки пасажирами водія Убер в Києві - це не той випадок.На жаль, оцінка в чотири зірки за системою Uber є голосуванням. Це означає, якщо ваш рейтинг опустився до 4,6 і продовжує падати нижче, ви отримаєте попередження, а якщо вами не буде вжито заходів, такі як ввічливе ставлення до пасажирів, UBER швидко деактивує ваш аккаунт.Вся справа в тому, що Uber вірить в афоризм «клієнт завжди правий», але в реальному житті не завжди це дійсно так, і якщо драйвер був ввічливий і доброзичливий, але з якихось причин пасажир все ж поставив оцінку нижче п'ятизіркової, ви завжди маєте право оскаржити таку ситуацію, і співробітники Убер радо прийдуть на допомогу, з'ясують у пасажира у чому його невдоволення, і повернуть вам ваші заслужені зірки.


Насправді злюки-клієнти трапляються досить рідко, і кожен доброзичливий водій який вже працює у Києві, підтвердить, що надаючи хороший сервіс і проявляючи позитивне ставлення до клієнта, він обов'язково поставить вам найвищий бал. Наприклад деякі драйвери йдуть на маленькі хитрощі, і крім гарного сервісу, дарують своїм пасажирам і гарний настрій - влітку в спеку пропонують склянку водички, а взимку, особливо коли поїздка буде тривалою, спеціально залишають кілька журналів на задньому сидінні що б було чим себе відволікти під час подорожі, або не залежно від пори року і погоди пропонують клієнту підзарядити його мобільний. У кожного свої хитрощі, але в цілому це все працює, і багатоне тільки іноземців, але й українців залишають чайові за приємну поїздку.Скільки насправді може заробляти водій Убер в Україні

Uber у нашій країні налаштований так, що б кожен драйвер для якого ця робота є постійною, міг заробляти чистого прибутку мінімум 1 тисячу доларів на місяць.Як ми можемо бачити за поточними результатами Києва, водієві потрібно зробити купу поїздок щотижня, щоб наблизитися до високого рівня доходів, і отримати ті самі заповітні поїздки простіше простого, з огляду на те що замовлень настільки багато. Драйвер отримує наступне замовлення, ще не встигнувши завершити попереднє. До об'єктивних тарифів Убер в Києві (а це наразі: 25-35 грн за подачу машини; 4,5-5,5 грн за кілометр; 04,-0,5 грн за хвилину поїздки; мінімальна вартість поїздки 40-55 грн) додані і нові бонуси за кожну поїздку (+40; +50; +60 грн в залежності від кількості виконаних поїздок за день), завдяки чому мета високого заробітку стає максимально досяжною. Наразі столичний водій Убер має заробіток до 60 тисяч гривень на місяць. Ми чекаємо у скорому відкриття сервісу у Львові, і розуміємо що для міста Лева UBER також підготує спокусливі бонуси. 

З нами це простіше простого! 

Зареєструватися в сервісі Убер у Львові всім бажаючим допоможе команда Uber-Partner. Бажаючим стати професійним водієм UBER досить відправити заявку на нашому сайті, або зателефонувати - і отримати оперативну допомогу! 

Команда Uber-Partner:
  • розповість про всі деталі
  • зареєструє у сервісі Убер
  • забезпечить кваліфікованою підтримкою
  • гарантує своєчасні стабільні щотижневі виплати
  • надасть ексклюзивні привілеї - знижки на установку ГБО і заправку паливом
  • ви першим дізнаватиметесь про усі новини пов'язані з роботою Убер у Львові

Uber Partner Офіційний партнер Убер в Україні який гарантує вам спокій, впевненість і стабільність!

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7