Назад к списку

Хто може стати водієм UBER У Львові

UBER користується великою популярністю в багатьох країнах земної кулі, і користується чималим попитом він не тільки у клієнтів (пасажирів) бажаючих затишно і з комфортом, а головне, за приємною ціною пересуватися по місту. Водії звичних нам служб таксі все більше своєї уваги проявляють до новинки, яка недавно з'явилася в Україні, потроху відходячи від традиційного перевізництва з шашечками на даху авто. 


 І тут же стало нове питання перед бажаючими стати водієм UBER у Львові - який же потрібен автомобіль? Адже міжнародна компанія в першу чергу прагне до того, що б її сервіс був на вищому рівні. А для цього в їх рядах повинні бути доброзичливі і інтелігентні шофери, охайні, з чистим автомобілем в гарному стані. Але чистота авто це ще не найголовніше, транспортний засіб ще й має бути «молодим».

Отже, власники автомобілів не старше 8 років вже можуть претендувати на роботу в UBER. Що ж, з віком визначилися, тепер йдемо далі. В UBER не зареєструють автомобіль, якого немає в його переліку, і хоч перелік цей дійсно вже дуже великий, і співробітники компанії вочевидь витратили не мало часу на його створення, не всі автовласники знайдуть в ньому свого "залізного коня", тому перш, ніж пройти реєстрацію, потрібно визначити, чи підтримує сервіс марку і модель саме вашого авто. Транспортний засіб повинен мати 4 двері (якщо Ви ганяєте на дводверному спорткарі - о горе, не стати Вам шофером Убер! :)), повинен бути не раніше ніж 2008 року «року народження», ну і звичайно виглядати охайно (вбиті автівки в яких роками возили мішки з картоплею по традиційно українському бездоріжжю, на жаль, поза конкуренцією).

У будь-якому випадку, коли Ви переконалися, що в переліку UBER є Ваше авто, зареєструвалися на сайті і прийшли з усіма необхідними документами на тренінг, який проводиться в офісі компанії, співробітники UBER все одно підуть особисто перевіряти Ваш ТЗ, переконавшись що Ви фактичний власник, і автомобіль за всіма параметрами підходить, що ремені безпеки працюють, вікна цілі, дзеркала на місці, піч / кондиціонер на місці і функціонують - в добру путь. 

Можливо для когось цей процес може здатися морокою, але на ділі все проходить швидкою Але ж і правда, пасажиру приємно їхати в доглянутій автівці, і самому водієві, особливо тому, для якого перевізництво пасажирів це основна робота, яка займає більшу частину часу, набагато приємніше працювати в комфорті. Особливо приємним бонусом в сервісі UBER є те, що пасажирові більше немає потреби шукати суму без здачі при оплаті поїздки, а водієві здачу, якщо у пасажира тільки одна купюра великим номіналом, ніяких суперечок між сторонами як довго їхали, скільки кілометрів і як порахували вартість - Усе! забудьте! Сервіс UBER робить це автоматично, спеціальна програма розрахує кілометраж, трафік, сама знімає гроші з банківської картки клієнта, і надішле їх на банківську карту водія, що полегшує обом сторонам життя. 

UBER-PARTNER знає всі тонкощі і деталі нового сервісу, не замислюючись заповнюйте заявку на нашому сайті щоб стати водієм UBER у Львові

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7