Назад к списку

Uber у Львові чекає на тебе! 

Для того, щоб заробляти гарні гроші і при цьому мати повну свободу дій не потрібно грабувати банк і тікати з країни, досить просто підключитися до сервісу Убер у Львові, і стати професійним драйвером!

Убер Партнер у Львові зареєструє вас в Uber, забезпечить знижками на паливо, підкаже як заробляти більше! Інноваційний сервіс дає можливість кожному автовласнику взяти все в свої руки, не залежати від часу і обставин, отримувати великі грошові бонуси і гідну зарплату, вийти на якісно новий рівень життя. Uber Partner у Львові реєструє водіїв за адресою вул. Б. Хмельницького 176, БЦ Лемберг, 2 поверх, офіс 206. Вимоги до автомобіля для роботи в Убер

Пасажирський легковий автомобіль в хорошому стані без пошкоджень, з наявністю ременів безпеки для вас і 4 пассажіров. Також вам необхідно мати смартфорн з доступом в інтернет, щоб завантажити мобільний додаток за допомогою якого ви будете отримувати заявки на поїздки. Необхідні документи

Вам знадобляться тільки водійське посвідчення, техпаспорт і автоцивілка (страховка). Знайомство з додатком

Після реєстрації в офісі виділіть кілька хвилин, щоб команда Uber Partner ознайомила вас з функціями програми і правилами платформи.
Топ 10 фактів, які ви можете не знати про наших драйвери сервісу Uber в Україні: 

  1. 87% водіїв заявили, що головна причина, по якій вони їздять за допомогою платформи Uber - можливість бути самому собі босом і встановлювати власний графік.
  2. 85% водіїв заявили, що однією з основних причин для роботи з Uber був більш гнучкий графік роботи і баланс їх роботи з життям і сім'єю.
  3. 73% водіїв кажуть, що вони віддадуть перевагу в роботі там, де вони обирають свій власний графік і є самі для себе начальством, ніж щоденну роботу строго наприклад з 9 до 18.
  4. 65% водіїв змінили кількість своїх робочих годин на тиждень більш ніж на 25% в зручну їм сторону.
  5. 9% водіїв Убер в Україні, в середньому, працюють менше 10 годин на тиждень, і отримують хороший додатковий дохід в місяць. 
  6. 10% водіїв мають повний або неповний робочий день крім роботи з сервісом Uber.
  7. 1 з 10 драйверів Убер в Україні використовують Uber для отримання додаткового заробітку.
  8. Українські водії Uber різноманітні: 71% водіїв мають великі сім'ї; 25% старше 50 років; 32% у віці до 30 років; 5% складають жінки. Майже 8% водіїв - ветерани або військові.
  9. Водії мають безліч різних професій і займають різні соціальні ніші: професійний футболіст, президент університету, музикант, пожежний, актриса, вчитель середньої школи, дизайнер і засновник дитячого гуртка.
  10. Тисячі водіїв у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі підключаються до платформи щомісяця .Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7