Назад к списку

UBER в Києві набув популярності за лічені дні!

          В цьому році Києвом пронеслася новина, яка не залишила байдужим практично нікого! Всесвітньо відома міжнародна компанія UBER тепер в Україні! 30-го червня стартувала робота додатку для смартфонів, що дозволяє замовити автомобіль для особистого пересування містом на території столиці. Першим користувачем цього сервісу став мер міста, Віталій Кличко. Віталій не приховував своїх радісних емоцій, тому що часто користувався UBER за кордоном, і вважає що з появою даного сервісу наша столиця стане ще більш європейською, так як це безпечно, зручно, і набагато менше відчутніше для кишені, в порівнянні з поїздками на звичному нам таксі.


Ще кому особливо приємною є поява UBER в Києві, так це іноземцям, які відвідують наше місто по діловим подорожам, і туристам, які хочуть ознайомитися з нашою культурою, і розглянути пейзажі міста-героя. Часто іноземці стикаються з проблемою мовного бар'єру вже при виході з аеропорту. На жаль, дуже маленький відсоток столичних водіїв таксі можуть вільно спілкуватися англійською мовою, і європейським туристам, як правило, буває складно пояснити куди їм потрібно їхати, або домовитися про вартість поїздки, а багато хто просто бояться довіряти невідомому автомобілю з шашечками на даху.Але з UBER ця проблема тепер вирішена, так як маючи програму на своєму смартфоні користувач прибувший до нас з будь-якої точки світу зможе на своїй мові обрати потрібний маршрут поїздки, і оплатити свою подорож безконтактно, за допомогою банківської картки, а ще заздалегідь буде бачити в яку суму йому обійдеться поїздка, тут же вирішено і питання безпеки як пасажира, так і водія, тому що особисті дані обох сторін занесені до бази сервісу - все просто, чесно і прозоро, а головне, комфортно.  

        Повернемося до мешканців Столиці. Багато Киян вже випробували сервіс, і залишилися задоволені, а приємним бонусом в честь відкриття компанії стали безкоштовні поїздки в перші 3 дні роботи UBER в Києві, в той же час всі водії отримували оплату від самої компанії за їх час роботи. Зізнаємося, в цей період замовити автомобіль дійсно становило складність, так як аншлаг був безмежним, а автомобілів готових приймати замовлення не так багато, як в країнах де UBER вже давно розвинений, при цьому бажаючих випробувати новинку виявилося рекордна кількість.

 Не минуло й два тижні, як все більше водіїв зі своїми автівками стали цікавитися таким успішним і зручним способом заробітку, для когось він став додатковим, а для когось і основним. Бути водієм компанії UBER дійсно вигідно, так як можна працювати в будь-який зручний час, і ніхто не контролює скільки годин на добу водій був на роботі, так як Ваш заробіток залежить тільки від Вас самих, і Вашого бажання заробити. Обов'язковою умовою для того що б стати водієм міжнародної компанії є стаж водіння не менше 3-х років, і наявність власного автомобіля в відмінному стані. У підсумку, з появою UBER в Києві дійсно багато людей залишаються задоволені, так як для бажаючих працювати відкрилися нові можливості, а для жителів комфортний сервіс за приємною ціною.

Якщо Ви бажаєте стати частиною міжнародної компанії, звертайтеся до нас - UBER PARTNER, ми станемо вашим помічником в цій справі!

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7