Назад к списку

Сучасна служба Uber відкриває нові можливості для водіїв! 

Убер у Львові користується все більшим попитом, не лише у пасажирів, але все більше з'являється цікавості як стати водієм Uber, та чи є вільна вакансія водія. Спеціальний сервіс допоможе драйверу знайти попутника (пасажира) буквально в лічені хвилини, тим самим може забезпечити як основний заробіток, так і додатковий. Зручний додаток, яким користуються автовласники в усьому світі, більш ніж в 500 містах. Мета самого сервісу - полегшити життя городян в плані пересування, і стати «транспортом майбутнього», багатьом жителям мегаполісів тепер набагато зручніше замовити авто Убер зі смартфона буквально в кілька кліків, ніж шукати парковки, автозаправки, отримувати стрес під час високого трафіку. У той же час для водіїв відкрилися необмежені можливості і неймовірну зручність в плані розпорядження власними ресурсами, такими як час, який є напевно найважливішим. 


Саме часу нам зазвичай не вистачає, з цим погодяться всі студенти, особливо ті, які після пар біжать на вечірні підробітки, всі працівники офісів, особливо коли ненормований графік, і приходити додому вдається лише пізно ввечері, а в офісі потрібно бути знову в 8 або 9 ранку, так само і пенсіонери, які вийшовши на заслужений відпочинок, все одно змушені продовжувати працювати, погодяться що саме час - найважливіший в житті людини ресурс. Так що ж дає нам сервіс Uber? Він дає нам можливість бути вільними людьми, бо водій який користується додатком для основного заробітку знає, що в будь-який момент він може натиснути на кнопку «ОФФ» на екрані смартфона, і поїхати додому до дружини і дітей. У його дочки спектакль в дитячому садку? - не проблема витратити 2 години часу в полудень, що б насолодитися виступом дитини, а все тому, що є можливість працювати на себе, і робити паузи тоді, коли це необхідно, і ви знаєте, що ніколи не отримаєте відмову від начальства, а все тому, що його просто немає!

Що стосується суми заробітків, тут все ще приємніше, тому що всі ми знаємо мінімальну зарплату в Україні (нехай навіть її трохи підвищили, але з тим підвищили і комунальні, так що 1: 1), на середню зарплату в 5-6 тисяч гривень потрібно реально горбатитися день у день, а ось мати заробіток 1 тис доларів, так це треба бути ТОП менеджером в крутій фірмі, і працювати не менш, а то і більше середньостатистичного офісного працівника. А ось Убер несе в собі абсолютно інноваційну політику, і дає можливість заробити тим, хто працює. Так все просто. Для того що б отримувати високий дохід, досить просто систематично виходити на лінію, намагатися приймати всі замовлення, вести себе коректно і ввічливо з пасажирами, не тільки для підтримки високого рейтингу, який до речі також сприяє хорошим фінансовим бонусам, але і для самоповаги. Можливо хтось подумає «та ну, працювати водієм таксі непрестижно, не буду», і тут найбільша помилка, тому що водії Убер професійні драйвери, до яких відносяться з повагою і вдячністю за їхню роботу. Як не парадоксально, зараз хтось прочитав ці рядки і подумав «так, звичайно! Хто там буде шанобливо ставитися до водія ?! Всі злі і хамлять », як би так не так! Відкриємо вам маленьку таємницю - коли незнайомець-пассажир сідає в ваш автомобіль, що б розташувати його до себе, досить просто звернувшись до нього по імені з посмішкою сказати «Вітаю! Якщо у вас є зауваження щодо маршруту, давайте узгодимо, а якщо відкрите вікно або музика буде заважати, не соромтеся сказати про це ». І все, ви розташували до себе людину, ви делікатний і приємний, ви викликаєте повагу і налаштовані дружелюбно, і нікому і в голову не прийде з вами поводитися грубо і ставити низьку оцінку після закінчення подорожі.


Якщо ви вже випробували себе в ролі водія Убер у Львові, але щось не складається з заробітком, на який ви були націлені, або з додатком до кінця не розібралися, а можливо якісь нововведення в сервісі залишилися для вас не зрозумілими, ви завжди можете звернутися в службу підтримки Uber Partner! Наша команда з радістю допоможе вам у вирішенні будь-яких питань, підкаже що і як робити, що б залишитися задоволеним. А якщо ви ще тільки роздумуєте над питанням, чи ставати водієм Убер, краще просто спробуйте! Приходьте до нас в офіс, де команда професіоналів вас зареєструє, забезпечить різними знижками та привілеями на автозаправках, дасть цінні підказки які посприяють вищому заробітку разом з Uber. Убер Партнер стане вашим провідником і хорошим другом в роботі з Uber!

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7