Назад к списку

Успіхи у роботі разом з Убер у Львові 

Після тривалих підготовок і репетицій Укриїна успішно провела в черговий раз міжнародний конкурс пісні Євробачення, і в зв'язку з таким масштабною подією, прийняла тисячі іноземців з усього світу, які приїхали вболівати за своїх фаворитів. Іноземних гостей тепер могло порадувати не тільки гостинність Українців, а й інноваційний сервіс UBER, з яким вони давно знайомі, і вже багато років користуються ним в своїх країнах.Приємно розуміти що Україна стає сучасною і сильною, а завдяки Убер безліч автовласниуів що мають авто знайшли вихід зі складних фінансових ситуацій, скоротилася кількість безробітних.


Тим більше неймовірною перевагою роботи в сервісі Uber є повністю особистий графік, який кожен водій може становити для себе сам, і при цьому не потрібно ні перед ким звітувати - ви просто заробляєте коли хочете. Статистика показує, що драйвери які використовують сервіс як основну роботу, мають дохід від 1 тисячі доларів на місяць - круто! Чи не так? І це при тому що мінімальна зарплата в Україні зараз складає 3200 гривень, а середня приблизно 5-6 тисяч гривень, тільки ви змушені працювати за графіком мінімум 8 годин на день з понеділка по п'ятницю, звітувати перед начальством а частенько ще й доводиться виконувати позаурочні.

Працюючи водієм Убер у Львові ви розумієте, що якщо з'явилася необхідність провести час з дітьми, допомогти батькам, або вас запросили на день народження, відпрошуватися і шукати шляхи приділити собі час необхідності немає - ви повністю володієте ситуацією. 

Сам же сервіс Uber намагається зацікавити водіїв в роботі і забезпечити хороші умови, надає грошові бонуси і різні системи винагороди, на приклад за хороший рейтинг.

 

Убер Партнер завжди піклується про водіїв, робить процес реєстрації у сервісі простим та швидким, допомогає швидко освоїти додаток та навчить як заробдяти більше! Також команда Убер Партнер надає різні привілеї, у вигляді знижок на паливо, та багато іншого.

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7