Назад к списку

Вакансія: водій в таксі на особистому авто (Uber)

Сервіс пасажирських перевезень Убер Львів вже встиг стати однією з найбільш популярних і затребуваних служб таксі в регіоні, як серед численних клієнтів, так і серед водіїв. За рік клієнтська база виросла до декількох десятків тисяч чоловік і продовжує розширюватися. Це пояснюється високим рівнем сервісу і доступністю у будь-який час доби, плюс конкурентні ціни. Також компанія постійно працює над поліпшенням якості послуг і умов роботи. Тому вакансія - водій таксі на особистому авто у Львові сьогодні є одним з найпривабливіших і затребуваних.


Що нового в сервісі Убер Львів

Для цього в Uber таксі у Львові були введені деякі зміни. В першу чергу це торкнулося змін тарифів в найбільш популярних категоріях - Uber X і Uber Select. Також знизилися вимоги до транспортних засобів, які працюють у бюджетному тарифному плані. Тепер немає обмежень по року випуску машини і її марки. У пріоритеті технічний стан автомобіля і його зовнішній вигляд.

Завдяки цьому робота у Львові водієм на своєму авто стала ще доступнішій. Результатом цих змін стало:

  • Розширення автопарку Убер таксі;
  • Поліпшення якості послуг;
  • Зменшення часу подання машини;
  • Основну роботу або підробку додатково змогли знайти сотні водіїв.

Наступний важливий момент - введення щохвилинної тарифікації. Тепер водіям не треба турбуватися з приводу вимушених простоїв, при виконанні замовлення. Окрім цього, оцінили серйозність намірів сервісу Uber і інші компанії, які стали партнерами, і пропонують істотні знижки на паливно-мастильні матеріали, запасні частини, страхування, установку ГБО, техобслуговування, автомиття і інші послуги. Серед найбільш великих компаній партнерів Uber у Львові являються автозаправні комплекси - "БРСМ", "WOG", "OKKO".

Наступним важливим моментом стало розширення бонусных програм для водіїв сервісу, а також можливість отримання додаткового доходу за те, що брендує власного автомобіля. За це передбачена винагорода у розмірі 800 грн, яка виплачується щомісячно. 

Завдяки таким змінам, заробітна плата водіїв Убер таксі у Львові реально складає 30 тис. грн - 40 тис. грн в місяць або від 8,5 тис. грн в тиждень. Тут багато що залежить від зайнятості і кількості виконаних замовлень, а також від вибраного тарифного плану.

Для тих, кого цікавить пошук роботи у Львові - Убер таксі може стати, джерелом основного доходу, так і високооплачуваної підробки. При цьому важливо відмітити, що водій може самостійно вибирати графік і режим своєї роботи, тим самим визначаючи рівень своїх доходів.


Плани на найближче майбутнє

Попри те, що за короткий час, сервіс зміг увійти до рейтингу кращих служб таксі в регіоні, компанія на цьому зупинятися не збирається. Зокрема найближчим часом планується запустити ще 2 тарифні плани - це преміум клас - Uber Black і Uber VAN - перевезення пасажирів мікроавтобусами і минивэнами місткістю від 6-ти чоловік. Також планується запустити сервіс по доставці їжі з улюблених ресторанів - "Uber Eats".

Усе це орієнтовано на те, щоб зробити роботу з власним авто у Львові максимально доступної, комфортної і з гідним рівнем заробітної плати. Окрім цього, компанія активно бере участь в соціально-значимих проектах, покращуючи інфраструктуру міста і регіону. Це ще раз підтверджує серйозність планів міжнародної компанії.


Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7