Назад к списку

Заробітки водіїв УБЕР у Львові 

Головна перевага сервісу UBER це висока ефективність використання Вашого часу.UBER стежить за балансом кількості пасажирів і водіїв,та не прагне того, що б набрати якомога більше водіїв.В UBER замовлення завжди надходить найближчому водієві - не залежно від рейтингу та інших факторів,тому після завершення замовлення Вам не доведеться довго чекати нового клієнта.А в деяких випадках наступне замовлення надійде Вам ще до завершення поточного.


Оскільки в UBER Ви не будете втрачати час і гроші довго чекаючи нового замовлення, Ваш заробіток в розрахунку на годину - буде вище ніж в альтернативних для Вас сервісах. 

Коли замовлень здійснюється багато, а автомобілів не вистачає,Ви можете побачити на карті зони з піковими коефіцієнтами, вони виділені червоним кольором - у таких випадках вартість поїздки додатково множиться на піковий коефіцієнт.Перемістившись в цю частину міста Ви одночасно допоможете клієнтам швидко отримати автомобіль - а самі заробите більше.

Таким чином UBER дозволяє витрачати мінімум часу на простій, виконувати поїздки з коефіцієнтом і заробляти бонуси, а це значить що для Вас головне це Ваш заробіток в годину, а не тарифи за хвилину і кілометр.

Розглянемо реальну відомость водія зі Львова за роботу на минулому тижні


Семен працював лише 4 дні (з 23 по 26 лютого).

За цей час він виконав:

  • 91 поїздку
  • знаходився майже 58 годин в онлайн
  • отримав 11,243 грн з вирахуванням усіх комісій
  • Загальна сума бонусу складає 8012 грн.

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7