Назад к списку

Заробіток водіїв UBER та додаткові бонуси 

Поява Убер у Києві викликала шалений ажіотаж серед водіїв які бажали працювати у міжнародному сервісі, та з’явилось також і багато запитань відносно новинки. Однією з найактуальніших тем є питання що до тарифів та бонусів, тож пропонуємо Вам поглянути за яким сценарієм буде розвиватися це питання і у Львові (абсолютно аналогічно до Києва).


Одже, стартував сервіс ввівши погодинні гарантовані виплати кожному водієві що знаходиться «на лініі». Їх суть полягала у тому, щоб водії не простоювали свій час даремно. У ті моменти коли замовлень ще було не так багато як хотілося б, так як сервіс залишався тоді ще новинкою, інколи траплялися ситуації коли хтось з водіів напротязі години мав лише одне замовлення - Убер всеодно оплачував водієві за кожну годину фіксовану сумму оплати.

Тобто, якщо водій пробув «на лінії» наприклад одну годину, скажімо у п’ятницю ввечері, і мав лише одне замовлення яке коштувало 40 гривень, водій все одно отримував фіксованих 180 гривень від Убер за цю годину праці (згідно погодинної бонусної сітки, яка була оприлюднена усім водіям сервісу). Це дійсно дуже вигідно водіям, тому що на поїздках за день вони могли заробити 800 гривень, і ще 1200 гривень отримати бонусами, разом виходить доволі значна сумма.

Приклад бонусної сітки яка була актуальна у Києві перші декілька місяців (подібна бонусна сітка буде у Львові перші місяці)

Далі на зміну бонусній сітці прийшли «коефіцієнти», що не менш вигідно, а навіть навпаки, приносить іще більший дохід. Завдяки коефіцієнтам вартість поїздки може зростати від 10% до 100%, а значить і Ваш заробіток.


Приклад нових бонусів від UBER у Києві (такі ж будуть застосовані і у Львові)

Бонусна пропозиція №1

По новій бонусній системі Київ поділений на дві територіальні зони (Зона А та Зона Б), та дві часові зони (Пік та Стандарт). Відносно того в який час та в якому місці ви отримали замовлення, поїздка ще помножується на коефіцієнт – це сума яку вам додає UBER в кінці тижня по кожній з виконаних поїздок. Таким чином в Зоні А всі поїздки множаться на 1.2, а в піковий час на 1.6. В Зоні Б в стандартний час звичайний тариф, а в піковий множаться на 1.2. 

І звичайно ж для отримання бонусів необхідно дотримуватися наступних умов:

Ви повинні пробути на лінії не менше 18 годин протягом тижня, а відсоток прийнятих замовлень не нижче 70.

Всі коефіцієнти застосовуються до кінцевого тарифу, в який враховані пікові ціни, якщо він менший ніж 150 грн.


Бонусна пропозиція №2

Бонус, який Ви отримуєте пробувши достатню кількість часу онлайн в тиждень та дотримуючись умови одна поїздка раз в 50 хвилин.

33 години онлайн – 1800 гривень бонусних

50 годин онлайн – 2500 гривень бонусних 


Розглянемо конкретні приклади заробітку наших водіїв

Людина що працює кожного дня: 


Водій пробув 80 годин онлайн в тиждень. Тобто 12 годин в день. Водій проїхав 1225 кілометрів з клієнтами та 1200 кілометрів на подачі. Він витратив 250 літрів газу за тиждень. При вартості 11 грн 10 коп літра (враховуючи нашу знижку) водій витратив 2775 грн на паливо. Тобто при заробітку в 15,590 грн – 10%(комісія партнера) = 14,031 грн. Від ціє суми віднімемо 2775 грн витрати на паливо, а також 100 грн за авто мийку і отримаємо суму 11,356 грн чистого прибутку за тиждень. Людина що працює в додатковий від основної роботи час: 

Водій пробув 33 годин онлайн в тиждень. Тобто 6,5 годин в день. Водій проїхав 700 кілометрів з клієнтами та 650 кілометрів на подачі. Він витратив 140 літрів газу за тиждень. При вартості 11 грн 10 коп літра (враховуючи нашу знижку) водій витратив 1554 грн на паливо. Тобто при заробітку в 7,680 грн – 10%(комісія партнера) = 6,912 грн. Від ціє суми віднімемо 1554 грн витрати на паливо, а також 100 грн за авто мийку і отримаємо суму 5,258 грн чистого прибутку за тиждень. Зателефонуйте нам або пишіть на e-mail, і ми зареєструємо вас у UBER!

Завдяки сервісу ви матимете чудовий заробіток і гарантію достойного доходу!


Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7