Реєстрація UBER у Львові

Підключення через UBER-Partner

Робота з UBER партнером - це надійність і гарантована оплата праці! Щоб підключитися через партнера, необхідно натиснути на кнопку "Реєстрація". Після натискання Ви потрапите на сторінку з реєстраційною формою. Заповнивши форму, натисніть «Відправити"
Якщо Ви вже зареєстрований водій, але з якихось причин Вас не влаштовує той партнер, з яким Ви зараз співпрацюєте, заповніть заявку про перехід до UBER PARTNER просто зараз! Для цього потрібно відкрити Ваш додаток Uber Driver на смартфоні, натиснути ІНФОРМАЦІЯ -> ДОПОМОГА -> АККАУНТ І ОПЛАТА -> ПАРТНЕРАМ -> ФОРМА ДЛЯ ЗМІНИ ПАРТНЕРА  -> АВТОРИЗУЙТЕСЬ У СВОЄМІ АКАУНТІ 
Вкажіть дані:
  • Uber Partner  
  • lvivuberpartner@gmail.com
  • Львів
  • Причину зміни партнера можна вказати по бажанню 
Переходи проводять в усі дні, окрім понеділка

Пряма реєстрація в UBER

Обов'язковою умовою прямої роботи з UBER є наявність власного ФОП або ТОВ. Наявність ФОП, ТОВ несе за собою певну відповідальність у вигляді сплати податків і здачі звітів. 
Щоб зареєструватися і працювати безпосередньо з UBER, Вам необхідно натиснути на кнопку "Пряма реєстрація". Після натискання Ви потрапите на сторінку з реєстраційною формою. Після заповнення форми натисніть "Відправити".
 Вам прийде лист на пошту з подальшими діями і з запрошенням на тренінг в офіс Убер у Львові. Якщо, пропрацювавши якийсь час, Ви вирішите підключиться до UBER-Partner, повідомте будь ласка нас про це, і ми підключимо Ваш аккаунт в найкоротший термін.

 При виникненні труднощів на етапі реєстрації, Ви можете отримати консультацію наших менеджерів! +​‎‎‎38 (067) 323 05 49 або +38 (050) 477 87 48​

Описание изображения

Львів

Заповніть форму
On-line реєстрація
Пн-Пт 9:00 - 19:00
Служба підтримки водіїв 24/7